-=Bushido=-

Forum sojuszu

Ogłoszenie

Jeśli nie widzisz zawartości forum, poproś o aktywację gracza Vavamuffin lub LuKeL! gg: 5976221 lub 6310175 oraz tlen: reggaerythm ! Proszę o potwierdzenie swojej rejestracji na któryś z podanych komunikatorów!

#1 2008-12-13 23:01:04

Tijal

Genin

297747
Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 23
Polecający: Mahtrox

Zapomoga ;)

Hej. Mam propozycję wspomożenia początkujących graczy zasobami stacji. Wiem, że już teraz nie ma przeciwskazań by to czynić, ale może byśmy ustalili zasady na jakich to miało by to polegać, no i przydała by się jakaś informacja dla nowych, że mogą bez krempacji wspomagać się zasobami stacji w celu szybszego rozwoju.
I tu propozycja by każdy z członków z niską rangą (czyli do poziomu dowódcy eskadry), mógł pobrać z zasobów stacji do 300kk ferytu, 1kkk carbo i 1kkk tylenu na dobry początek, i ew. mniejsze ilości reszty surki na potrzeby misji. Potem w miarę rozwoju zwrócenie tej surki nie stanowiło by dla gracza, żadnego problemu, a zasoby sojuszu tak bardzo znowu się nie uszczuplą. Wręcz przeciwnie.
Co wy na to?

P.S.
Przeginacie z reklamami na tym forum ;D

Offline

 

#2 2008-12-14 13:18:15

Vavamuffin

Administrator

5976221
Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 37
Polecający: LuKeL

Re: Zapomoga ;)

Jakie reklamy? ja nic nie wiem, co złego to nie ja

Oczywiście jestem za, pomysł bardzo dobry, bo jak na razie tylko tam surka  gnije, więc lepiej ją zainwestować, w podatku wszystko wróci i jeszcze później odwiozą. Mogę pomóc w dowozie carbo czy ferytu bo mam trochę transportowców o pojemności 0,5kkk tylenu moge tylko 0,1kkk ale jak trzeba to damy rade.


"Jak ja lubie lizać chłopców ;**** KC Bushido " - LuKeL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graficiarze.pun.pl www.hautecouture.pun.pl www.tibiacc.pun.pl www.starycn.pun.pl www.heaven-island.pun.pl